TURYSTYKA KONNA

Ośrodek Jazdy Konnej w Piwnicznej Zdroju.

Ośrodek Jazdy Konnej w Piwnicznej Zdroju powstał już w roku 1992. Pomysłodawcą i założycielem jest Kazimierz Maślanka (ur.1923) senior rodu Maślanków. Wielką pasją jego życia są konie. Swoją miłość do tych pięknych zwierząt przelał na syna Tadeusza i jego rodzinę, która mieszka i z oddaniem pracuje w gospodarstwie rolnym, do którego należy Ośrodek.

Obecnie Ośrodek posiada dziewięć koni, wszechstronnie użytkowanych, które świetnie sobie radzą zarówno w siodle jak i zaprzęgach. Organizujemy lekcje jazdy dla początkujących oraz przejażdżki i rajdy dla doświadczonych jeźdźców, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności jazdy konnej na ujeżdżalni, a także w terenie.

Szlaki konne, ciągnące się kilometrami od pasma Jaworzyny Krynickiej aż do pasma Radziejowej są wyzwaniem dla jeźdźców, którzy lubią spędzać całe dnie w siodle i podziwiać niezapomniane widoki. Organizujemy także przejażdżki bryczką, kuligi zielone i zimowe, którymi jeździmy wzdłuż malowniczej Doliny Popradu: od Wierchomli, aż po gminę, Rytro.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną odpocząć na łonie natury, poczuć wiatr we włosach, zapach ostrego, górskiego powietrza i nasycić wzrok przepięknymi widokami z końskiego grzbietu.

Kontakt:
Łomnickie 7
33-350 Piwniczna Zdrój
tel. (018) 44 64 897
tel. kom. 604723401
m@il:ojkpiwniczna@interia.pl

Zobacz jak do nas dojechać.